Ponedjeljak, 14 December 2020 18:36

Božična radionica je nažalost odgođena

🎄
Dragi roditelji, nažalost trenutna epidemiološka situacija nas prisiljava da odgodimo našu tradicionalnu božićnu radionicu. Iako odgađamo druženje za neka sigurnija vremena to ne znači da nismo mislili na Vas. U vrtićku grupu WhatsApp-a, Vam šaljemo slike koje Vam mogu poslužiti kao primjer kako napraviti božićni ukras s Vašim najmanjima. Vi slobodno učinite po svome i onako kako je Vama najdraže... Poslali smo Vam najpotrebnije rekvizite, a ostalo je na Vama.
Ukras za bor pošaljite po djeci u četvrtak.
 
🎉
 Nažalost kako odgađamo radionicu najteže nam je pala odluka da odgodimo i božićnu priredbu, jer to nam je najdraži događaj u prosincu. No djeca su doista bila dobra i svoje poklone će dobiti, kao i malu božićnu zabavu. 
 
🎄
Mi Vas molimo da ih svečano obučete u petak (18.12.2020), jer smo odlučili da nas Covid-19 neće spriječiti da ipak proslavimo nadolazeće blagdane.
Last modified on Ponedjeljak, 14 December 2020 18:43